RADNÍ OCENILI NEJŠIKOVNĚJŠÍ ŽÁKY A SPORTOVCE

Leden 28, 2016|Posted in: Obecné

Obřadní síň stříbrské radnice zaplnili mladí nadějní žáci a studenti společně se svými rodinami, trenéry a učiteli.

Již se stalo tradicí, že Komise pro kulturu a sport a Komise pro výchovu a vzdělávání města Stříbra oceňuje nejlepší žáky a studenty, kteří město reprezentují ve sportovních, vědomostních, uměleckých, chovatelských soutěžích a přehlídkách na krajské, republikové i mezinárodní úrovni.

Vyhodnocení obdrželi z rukou starosty Karla Lukeše, místostarosty Martina Záhoře a předsedkyně Komise pro výchovu a vzdělávání Jitky Soukupové věcné dary, poukázky na nákup sportovního vybavení a pamětní listy.

Oceněni byli tito:

ZŠ Stříbro, Gagarinova

1. Lukáš Tolar – za zisk titulu mistra republiky v nohejbalu

2. Daniel Kožnar – za několikaletou úspěšnou reprezentaci školy v dopravních soutěžích

ZŠ Stříbro, Mánesova

3. Jan Pittr – za sportovní reprezentaci školy a za získání ocenění nejlepší žák 1. stupně v soutěži O nejlepšího žáka školy

4. Nikola Poláková – za reprezentaci školy ve sportovních soutěžích, v soutěži Mladý zdravotník a za ocenění nejlepší žákyně 1. stupně v soutěži O nejlepšího žáka školy

5. Tomáš Malý – za vzornou reprezentaci školy ve výtvarné soutěži Stříbrská lampa, ve sportovních soutěžích, v konverzační soutěži v anglickém jazyce

ZŠ Stříbro, Revoluční

6. Štěpánka Pařízková – za aktivní zapojení do projektů školy, sportovní reprezentaci

7. Karolína Tuková – za úspěšnou reprezentaci školy ve výtvarné soutěži

ZUŠ Stříbro

8. Anna Klečková – za účast v Národní soutěži ZUŠ, vítězství v okresním kole a 3. místo v krajském kole

Mateřská škola

9. Barbora Záhořová – za prezentaci MŠ na veřejnosti – hra na flétnu, výstava výtvarných prací

DDM

10. Silvie Radová – za získání ocenění ve výtvarných a uměleckých soutěžích Stříbrská lampa, Mistr Theodorik a Včela, člověk, příroda

Včelaři

11. Matěj Brzica – za vítězství v oblastním i celostátním kole soutěže mladých včelařů Zlatá včela, za účast na mezinárodním setkání mladých včelařů IMYB 2015, kde se stal absolutním vítězem i vítězem vítězství družstva českých mladých včelařů.

12. Jakub Heicl – za 2. místo v oblastním kole soutěže Zlatá včela a postup do ústředního kola této soutěže.

Hasiči

13. Lucie Dohová – za úspěšnou reprezentaci družstva a města v dětských a mládežnických hasičských soutěžích

14. Alex Mrázek – za úspěšnou reprezentaci družstva a města v dětských a mládežnických hasičských soutěžích

Atletika

15. Jakub Davidík – za 2. místo v běhu na 800m mladší žáci – Olympiáda dětí a mládeže ČR 2015, za 3. místo na MČR v krosu mladších žáků, za 1. místo na Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje v běhu na 800m mladších žáků

16. Veronika Třísková – za 1. místo na Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje v běhu na 60m mladších žákyň, za 1. místo na Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje v běhu na 150m mladších žákyň, za 1. místo na Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje ve skoku dalekém mladších žákyň

17. Aneta Harvilová – za 3. místo na Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje v hodu diskem starších žákyň, za Krajský přebor družstev 2 x 3. místo v hodu diskem, za Mistrovství Čech družstev 3. místo v hodu diskem, za Mistrovství ČR družstev 9. místo v hodu diskem

Debrujáři

18. Daniel Sůva – za účast na mezinárodní vědecké přehlídce Expo Science International 2015 v Bruselu, za účast na celorepublikové Dětské vědecké konferenci

19. Veronika Jansová – za účast na mezinárodní vědecké přehlídce Expo Science International 2015 v Bruselu, za účast na celorepublikové Dětské vědecké konferenci

20. Hana Bártová – za účast na mezinárodní vědecké přehlídce Expo Science International 2015 v Bruselu, za prezentaci projektu v rámci akce Nadchni druhé tím, co děláš

 Zápas

21. Jakub Nikitinský – za úspěšnou reprezentaci v zápase ve volném i řecko-římském stylu v kategorii mladší žáci na oblastní, republikové i mezinárodní úrovni

22. Bohuslav Pírka – za úspěšnou reprezentaci v zápase ve volném i řecko-římském stylu v kategorii žáci na oblastní, republikové i mezinárodní úrovni

Hokejbal Buldoci

23. Matyáš Krejčí – ač věkově mladší žák, tak nastupuje v zápasech se staršími spoluhráči. Letos hraje v týmu HC Buldoci Stříbro – mladší dorost v Extralize MD a zároveň nastupuje na střídavý start za TJ Tatran Třemošná v MČR mladších žáků, kde patří mezi tři nejlepší hráče soutěže. Patří mezi hráče reprezentačního výběru do 14 let. Pravidelně se zúčastňuje všech přípravných kempů

24. Josef Kopf- Stabilní hráč mladšího dorostu v Extralize MD. V letošní sezóně navíc nastupuje na střídavý start v TJ Snack Dobřany v MČR starších žáků. V letošní sezóně se také dostal do reprezentačního výběru U14

25. David Němčák – nadějný útočník, mezi jeho největší přednosti patří rychlost, dravost a přesné střely o čemž svědčí i počet kanadských bodů v MČR mladších žáků, kdy v podzimní časti v 8 odehraných zápasech získal 30 bodů

Skoba

26. Michaela Matúšová – za reprezentaci klubu i města – Členka juniorské reprezentace ČR ve sportovním lezení, Účast na MS juniorů – Rock masterrs – Arco – Itálie – 50. místo, Účast na závodech Evropského poháru mládeže – Dorbirn, Imst, Lagenfeld, MČR mládeže v boulderingu – Slaný – 2. místo, MČR mládeže v obtížnosti – Choceň – 5. místo, Český pohár mládeže – Jičín – 1. místo, Český pohár mládeže Svitavy – obtížnost – 3. místo, Český pohár v boulderingu – 3. místo

AMK Stříbro

27. Dominik Kučeřík – 10. místo v MM ČR v motokrosu juniorů, 1. místo v přeboru SMS motokrosu Praha

Gymnázium Stříbro

28. Karel Hornyicki – za úspěšnou realizaci projektu RAZ SENIOR PARK

29. Václav Hlaváč – za úspěšnou realizaci projektu RAZ SENIOR PARK

SOŠ Stříbro

30. Kristýna Brožová – za dlouhodobé vynikající studijní výsledky

31. Jaroslav Kubín – za vítězství v roční celoškolské soutěži

32. Jan Staněk – za úspěšnou reprezentaci školy v soutěžích odborných a praktických dovedností

 

 Za předsedy obou komisí – Jitka Soukupová a Karel Lukeš

 

Foto: Ladislav Jiránek

Děkuji za spolupráci.

 

DSC_5254 DSC_5255 DSC_5257 DSC_5260 DSC_5261 DSC_5262 DSC_5264 DSC_5267 DSC_5270 DSC_5271 DSC_5272 DSC_5275 DSC_5277 DSC_5278 DSC_5279 DSC_5280 DSC_5281 DSC_5283 DSC_5287 DSC_5288 DSC_5289 DSC_5293 DSC_5294 DSC_5296 DSC_5299 DSC_5300 DSC_5301 DSC_5302 DSC_5303 DSC_5305 DSC_5306 DSC_5307 DSC_5308 DSC_5311 DSC_5314 DSC_5315 DSC_5317 DSC_5319 DSC_5320 DSC_5321 DSC_5323