MOUREK POTŘEBUJE NĚKOHO K MAZLENÍ

Říjen 22, 2017

Milí čtenáři!

Dnes tady budu orodovat za jednoho tuláčka, který za mnou chodí už dva roky do černošínského muzea. Kocourek kdysi pařil jedné paní, co se odstěhovala a Mourek zůstal venku před domem v třeskuté zimě.

Mourek je dnes asi šestiletý kocourek, na jaře měl nějakou nehodu a léčili jsme mu půlku tváře, ale nyní už to zase švihák, jen nemůže tolik kousat granulky, máčím mu je ve vodě, nebo mu dávám měkké maso a pod. Je bez blech, má obojek  a pravidelně dostává tabletku na odčervení. V podstatě bych si ho nechala tady v muzeu, ale on na noc musí ven, neb by tu zburcoval alarm, který naše exponáty hlídá.

Pořád chce mazlit, kdykoliv tu je nějaká akce přijde a hledá lidi, doslova loudí po člověku, ať ho chová, blahem žužlá oblečení a vrní a vrní..

A teď se zase blíží zima a Mourek tu bude po nocích mrznout sám.  Neznáte někoho, kdo by chtěl mazlíka, který by pro páníčka dýchal a pořád za ním chodil jako psík?  Já bych ho brala, ale nemohu, jednak doma jednu kočičí dámu mám a navíc jsem pořád v terénu.

Pár snímků z akcí, kde si Mourek snažil najít páníčka.

IMG_0639Cernosin21 Cernosin19 Cernosin14