MLADÍ KLADRUBŠTÍ HASIČI SOUTĚŽILI V DOMAŽLICÍCH

9 března, 2019|Posted in: Obecné

 Letos už 18. Zimní setkání mladých hasičů se konalo v Domažlicích. Tam se sjeli mladí hasiči z celého Plzeňského kraje. Akce se konala v budově základní školy a tachovský region reprezentovala tři družstva, a to z Boru, Stráže a Kladrub. Více uvedl vedoucí mladých hasičů v Kladrubech Martin Šebesta. „Na tuto soutěž jezdíme pravidelně už osm let. Náš tým ještě doprovázela jako vedoucí mládeže Markéta Havránková a dále jsme si sebou dovezli svého rozhodčího Jana Kellera.  Děti v několika kategoriích soutěží třeba ve vázání uzlů, v paměťových soutěžích, ve skákání přes švihadlo, ukazování signálů a tak dále. Nejvíc se jim asi líbila brčková štafeta. Náš tým se umístil na krásném osmém místě. Celkově bylo 42 týmů ve všech věkových kategoriích plus, navíc se ještě  zúčastnilo 15 dorostenců,“ uvedl Martin Šebesta z Kladrub.
Foto: archiv Šebesta
.