BĚHEM PRO ADRU

Prosinec 17, 2021|Posted in: AKCE

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 17/12/2021 - 27/12/2021
0:00

kategorie


Nezisková organizace Rozběháme Česko svým charitativním projektem „myteporazime“ podpoří spolu s neziskovou organizaci ADRA projekt Daruj blízkost.

Ve dnech 17. – 27.12. 2021 se bude konat akce na webové platformě www.myteporazime.cz/zavody/vanocni-vyzva/.

Ta motivuje všechny chodce, běžce i další sportovce (zapojit se může skutečně kdokoliv včetně dětí), aby si kdykoliv a kdekoliv udělali čas nejen na sebe, ale i na své blízké. Společně vyrazili ven a sbírali kilometry oblíbenou aktivitou. “Právě závazek nasbírat kilometry stanovené při registraci je dobrá motivace, proč se zvednout z gauče a nepustit se do dalšího tácku s cukrovím,” směje se za organizátory Zdeňka Kamišová, projektová manažerka.

Výtěžek ze startovného/daru putuje organizaci ADRA, která podpoří dobrovolníky zapojené v programu Daruj blízkost. Ten propojuje aktivní laskavé lidi s těmi, kteří z nějakého důvodu zůstávají v izolaci.

Ve 4 městech ČR pak proběhnou i živé charitativní běhy, pokud to epidemiologická situace dovolí.

Celý tento projekt je tedy jako vánočka pletená z motivace, dobrých skutků, blízkosti, pohybu. Účastníci získávají startovní číslo, diplom, nebo i medaili s vánočním motivem jako upomínku své štědrosti, ale i sportovního ducha.

*