DOLNICKÉ MALOMĚSTSKÉ SLAVNOSTI

12 června, 2015|Posted in:

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 12/06/2015 - 13/06/2015
17:00

kategorie ne kategorie


Program Maloměstských slavností 2015

Pátek    12.6.2015

 17°°   Slavnostní zahájení

Vznik doživotního Dolníka při nebeském zpěvu Dětského sboru paní Červené

18°°  Digger – soudně trestaná skupina amatérských mentalistů

Zánik doživotní Dolníka a všech iluzí o kultuře. Nastoupí maloměstská polici a složky integrovaného záchranného hudebního systému.

19:15    Ape Socks

Vystoupení západoněmeckých soudruhů ze spřáteleného města Vohenstraußu-

Diváci koncertu si připraví západoněmecké vlaječky a mávátka. Účast je povinná- budou se dělat každému čárky!!! Za správné umístění čárek na přítomného občana/občanku odpovídá vrchní Dolník Beneš zvaný Míra a namátkovou kontrolu čárek provede velitel Maloměstské policie Rybecký zvaný Martin.

20:30 Spheres

Pokus stříbrských hudebníků o něco, co tu ještě nebylo. Mladá ambiciózní kapela předvede pod vedením kapelníka Tondy Líbezného Nyče hudební kousky nezvyklých tvarů a forem. Pro zachování soudružské atmosféry mohou být použita mávátka a vlaječky se znaky plzeňského pivovaru.

 22°° Míša Leicht a Blue Gate

Povinná přednáška o tom, jak se dělá muzika. Profesor Leich se svými asistenty nechá naživo spadnout čelisti všem, co si myslí, že ví, jak má vypadat hudba Přednáška bude ve formě bluegrassové. Slabší jedinci si před zahájením, pro případ delšího strnutí, koupí o jedno pivo více.

21:30   Skavare

Produkce šílených hudebníků, kteří se snaží upoutat pozornost rychlými pohyby a rytmy ve stylu SKAbaletním. Je možné, že během produkce budou některým účastníkům odpadávat nedokonale zafixované části těla a může dojít k ohrožení zdraví diváků. Přihlížejícím a civícím strnulým se doporučuje provádět hbitý tanec. Tím lze pravděpodobnost střetu s odpadlým kusem hudebníkova těla či hudebního nástroje zmírnit.

 Během pátečního Dolnického běsnění bude probíhat výstava Stříbrského veterán clubu SVC v AČR. Bude tedy i něco na koukání.

 

Sobota 13.6.2015

 10°° až 14°° Výzva lidovým umělcům

Zneuznaní hudebníci budou mít jedinečnou příležitost se zviditelnit na světově uznávaném pódiu, které je podporováno ze všech možných i nemožných stran našeho městečka. Diváci uvidí, kterak zneuznaní hudebníci mlácením čel o zem poděkují za tuto možnost a podporu.

14°° Neurotic Machinery – tachovští dolníci přijedou vysvětit Dolnické území řádnou dávkou metalové meducíny.

15°° Bubenická Show

Čtyři odvážní Dolničtí učni předvedou, co se naučili na zkušené po světě a přilehlém okolí při bubnování do dutých hornických hlav.

16°° DENIS a jeho parta

Když to vyjde, bude k vidění neuvěřitelná bluesová událost přesahující hranice evropské unie. A když to nevyjde, přijde někdo jiný.

 17°°  Ragulin

Diváci uvidí, v případě zachování hudebníků v původní formě, unikátní přírodní úkaz přirozené hudební svěžesti i ve smrtelných křečích.

18:30  Jana Šteflíčková a Honza Stehlík

V pořadí druhá povinná přednáška o tom, jak se dělá muzika. Oba profesoři hudebních věd předvedou, že i ve dvou se dá vytvořit hudební produkce neskutečné kvality. Velitel Maloměstské policie Rybecký zvaný Martin opět namátkou překontroluje Benešovi čárky na náhodně vybraných jedincích.

 20°°  Zelený dům

Něco co není k vidění každý den. Skupina vzniklá na základě nedostatku ubytovacích míst a finančních prostředků je složená výhradně z nadprodukce hudebních kapacit našeho města. Přebývající umělci, kteří se již nevešli do žádné světově známé Dolnické kapely, se sejdou na určeném místě v určený čas a opět se rozejdou.

21:30    RockaRolla

Další hudební úkaz. I přes zánik této kapely již v dobách pravěkých, je možné spatřit pouze tento večer, její pradávnou podobu. Reinkarnací členů pravěké kapely se podařilo docílit věrného obrazu původní produkce v dobách jejího vzniku a zániku. Zjevení umělci vystoupí v dobových kostýmech.

 24°°  Bída Band

Závěr Maloměstských slavností bude zcela v režii pramatky všech Dolnických kapel. Již název skupiny napovídá jakých kvalit a zážitků se lze dočkat.

V samotném závěru bude provedeno odborné rozehnání zfanatizovaného davu Maloměstskou policií a všemi složkami integrovaného záchranného systému a to včetně hornických hlídek městského pořádku.

 Po oba dny budou k jídlu a pití připraveny Dolnické mlsoty podávané v Dolnických tavírnách z rukou smyslných Dolnic.