JAVORY

5 října, 2023|Posted in: AKCE

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 05/10/2023
19:00

kategorie


čtvrtek 5. října v 19 h

Do malého útulného šumavského kostela na Mouřenci nad Annínem přijíždí další legenda. Po Hradišťanu nebo Spiritual kvintetu rozezní tento chrám ze 13. století písně sourozenců Hany a Petra Ulrychových a skupiny Javory, která je na hudební scéně už bezmála 50 let. Dlouho připravovaný a nákladný koncert se koná u příležitosti 30. výročí záchrany a znovuvysvěcení kostela a 20. výročí pořízení mouřeneckých zvonů sv. Mořic a sv. Vintíř. Spolu se sourozenci Ulrychovými si můžete na Mouřenci zazpívat písně Kdysi před léty, On na mě zapomíná, Zvláštní znamení, Zvon, Modlitba, Ideál nebo Javory. Nenechte si ujít příležitost vidět opět tyto skvělé muzikanty v západních Čechách a po dlouhé době na Šumavě.

Vstupenky je možné kupovat v kině v Sušici, zde online nebo v IC Hartmanice (od 25. září). Vstupenky budou ke koupi i na místě před koncertem a jen na místě bude možné koupit i vstupenky ke stání za 490 Kč, a to dle kapacity kostela.

 

PŘEDPRODEJ:   https://www.kulturasusice.cz/hana-a-petr-ulrychovi-a-javory-na-mourenci-1695038379/

Informace: www.pratelemourence.cz, tel. 731692703, lukas.milota@centrum.cz

Spolek Přátelé Mouřence děkuje všem posluchačům za zakoupení vstupenky a všem sponzorům, kteří se rozhodli nebo ještě rozhodnou koncert finančně podpořit.

Foto: JAVORY

.