BESEDA O EROTICE VYVOLÁVALA SALVY SMÍCHU

21 prosince, 2017|Posted in: Obecné, PRO ŽENY

Třetí adventní neděli měli zájemci možnost oddechnout si při autorském košilatém vyprávění. Své povídky přijel předčítat a také i doplnit video projekcí a dialogy známý scifista a autor několika publikací Jan Vavřička ze Stříbra. Povídky byly psány humorně a doplňující povídání posluchače častokrát rozesmálo. „Moc děkuji starostovi pohodového města Černošín panu Miroslavu Plincelnerovi a pracovnici Martině z informačního centra, které získalo ocenění Nejlepší infocentrum Plzeňského kraje 2017, za šanci vystoupit se svou šou Erotika v budoucnosti. Děkuji divákům, kteří dorazili, za pěknou atmosféru a podporu. Všichni jste byli úžasní a já se těším na další klubové vystoupení v Černošíně v roce 2018. Slibuji, že přidám ještě více vtipů. Těším se na vás! Přeji vám všem pohodový a klidný závěr roku 2017 a hodně štěstí a zdraví po celý rok 2018,“ vzkazuje všem autor Honza Vavřička, který ještě poslal vzkaz. „Za obrovskou odvahu chci pochválit paní Simonu, která na šou přijela ze Stříbra a ukázala nám všem svou velmi krásnou a běžně nedostupnou ba přímo manželem chráněnou chloubu. To jsem nečekal. Děkuji moc za odvahu,“ dodal.
Ze Stříbra přijela také Michaela Tóthová se svým manželem. „Přednáška Erotiky předčila mé očekávání. Byl to skvělý večer plný humoru. Moje prvotní obavy (on se určitě zeptá, pane Bože, ať se mě nezeptá) vzaly brzy za své a užila jsem si přednášku jak se patří. Honza je prostě humorista, baví ho to, a na každé jeho přednášce je to znát. Jen více takových akcí. A slečna měla opravdu krásné kalhotky,“ smála se Tóthová.
Zábavy si užila i Petra Koukolíková ze Stříbra. „Bylo to humorné, košilaté, ale ne sprosté. Rozhodně jsem se bavila. Byla jsem zvědavá, co to vlastně bude, dokonce, jak si slečna začala rozepínat kalhoty, tak jsem dost znejistěla, ale fakt mě to pobavilo. Pak jsem se koukla autorovi i na stránky, jsou zajímavé,“ uvedla stříbrská Koukolíková.
Jan Vavřička plánuje v nadcházejícím roce šňůru besed po celé republice, Erotiku v budoucnosti  by tak mohli vidět všichni fanoušci scifi.
MarS
IMG_0267 IMG_0269 IMG_0282 IMG_0283 IMG_0285 IMG_0291 IMG_0296 IMG_0298 IMG_0306 IMG_0310 IMG_0313 IMG_0317 IMG_0318 IMG_0320