TANEČNICE PŘIVEZLY Z CHEBU DVĚ MEDAILE!

Duben 1, 2018|Posted in: Obecné

Tradiční taneční soutěž MIA FESTIVAL CHEB 2018 se konala v sobotu 31. března v Chebu a černošínské tanečnice 11Stars byly při tom.
Tato soutěž je určena zájemcům od dvou let až po dospělé. Soutěž mívá mezinárodní účast, zapojit se mohou amatérské, neregistrované i registrované skupiny, které se věnují modernímu tanci, aerobiku, společenskému tanci, street dance a dalším podobným pohybovým aktivitám.
Černošínské hvězdy doprovodily do Chebu celé rodiny, které se na místě proměnily ve skandující fanoušky. Příbuzní si dokonce nechali udělat stejná trička, jako je kostým choreografie Don´t give Up.
Více o soutěži řekla Veronika Merglová, která vede v Černošíně taneční skupinu 11Stars.  „Tato soutěž v Chebu je velice prestižní a má dlouholetou tradici. Zázemí v kulturním domě, kde trénuje i pořádající taneční skupina Trinity Cheb, je doslova luxusní. Poprvé jsme na soutěži měly vlastní šatnu, což je pro nás velký komfort. Jako na předchozí  soutěže jsme vezly dvě choreografie, Bumerang a Don´t give Up!  A úspěch se dostavil, přivezly jsme dvě stříbrné medaile. U Bumerangu nám zlato doslova uteklo o bod. Ale, stříbro je taky fajn. Prvotní cíl soutěžení byl, že se pojedeme zúčastnit a přiučit a pokud bude medaile, tak to bude příjemná odměna. Jsem ráda, že jsme z každé soutěže přivezly i příjemnou odměnu. Je to velká motivace a hnací motor,“ uvedla Veronika Merglová.
černošínská taneční skupina už letos žádné soutěže neplánuje, každopádně je občas můžete potkat na různých akcích. Tou nejbližší je černošínská pouť 28. dubna, kde vystoupí v 15 hodin na náměstí a ve 21 hodin v tamním kulturním domě.
Foto: archiv Merglová