PODĚKOVÁNÍ Z VÍTEČKU

6 listopadu, 2021|Posted in: Články, Města

Středisko Víteček v Černošíně se řadu let stará o handicapované, kterým poskytuje sociální služeb ve formě denního stacionáře, terapeutických dílen, speciální školní výuky a osobní asistence.
Víteček má klienty ze širokého okolí, a to nejenom z Tachovska, ale také z Chebska. Nedávno si pracovníci Vítečku posteskli, že jim stále chybí nějaké nádobí a lžičky, či škrabky pro leváky, a to zaslechli jejich přátelé. Domluvili se mezi sebou a vybrali nádobí, které bylo předáno pracovnici Vítečku Petře Gabriškové. „No, to je úžasné, my jsme ani nečekali, že by nám někdo s tím takto pomohl. Zejména lžičky stále chybí, ale užijeme i misky a také hrnce, to je vybavení, které je stále potřeba. Chci všem za naše klienty moc poděkovat, jste skvělí,“ vzkazuje Petra Gabrišková.
Víteček je podporován mnoha subjekty, ale peníze jsou samozřejmě na základní potřeby a vybavení. „Vážíme si všech sponzorů, díky nim mají naši klienty vše potřebné. Jen občas na nějaké maličkosti a aktivity chybí peníze v rozpočtu už chybí. Proto si vážíme i jednotlivců, kteří nám dokážou takto pomoci. Teď řešíme, že bychom ještě potřebovali pár prostěradel, klidně i starších, kdyby někdo měl,“ dodala Gabrišková.
.
MarSi
.