NA NÁMĚSTÍ BYL BETLÉM A ZNĚLY KOLEDY

19 prosince, 2014|Posted in: Obecné

Středeční podvečer patřil dětem, které se sešly u stříbrského stadiónu s lampióny a ve velkém průvodu se vydaly do města na náměstí. Tam už zpíval pěvecký sbor ze ZŠ z Mánesovy ulice a následovalo vystoupení divadelního souboru DIVOCH. Ti účastníkům zahráli pověst o tom, jak se narodil Ježíšek. V kolébce měli dokonce opravdové miminko.
„To dětátko bylo krásné, rozhlíželo se, bylo živé. Představení se líbilo mně i babičce, ještě budeme zpívat se všemi koledy,“ řekla šestiletá Kateřina Zavalená.
Na akci byl také Milan Javůrek se svou pětiletou dcerou Nikolkou. „Vyrazili jsme v průvodu na našem sídlišti. Počasí nepřeje, zase prší. Ale pro děti je to zážitek. Zazpívali jsme si koledy, Nikolky se je naučila ve školce, tam měli také besídku,“ řekl Javůrek.
Následovalo zpívání koled s Českým rozhlasem. Podle zpráv ze živého vysílání mělo ve Stříbře zpívat 412 lidí. Pohled však ukazoval mnohem méně. „To víte, prší, lidé tu nevydrželi stát, odešli. Přišli s průvodem, koukli na betlém a šli se někam zahřát. Ale je to škoda,“ myslí si Jan Lasek, který se svou přítelkyní vydržel a s chutí si zazpíval.

IMG_7357 IMG_7361 IMG_7363 IMG_7364 IMG_7367 IMG_7369 IMG_7370 IMG_7372 IMG_7381 IMG_7385 IMG_7394
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA