PŘED RADNICÍ SE POPÍJEL TEPLÝ PUNČ

Leden 1, 2015|Posted in: Obecné

Už tradičně několik let za sebou se scházejí lidé ve Stříbře vždy 1. ledna v centru města na přípitek s novoročním punčem. Tak se stalo i letos, náměstí bylo plné, pro děti byl teplý čaj, dospělí si dali sladký punč, který mohli mít i v originálních, ručně točených keramických kalíšcích s chráněné dílny z Nečtin.
Akce začala v odpoledních hodinách a vyvrcholila v sedmnáct hodin velkým ohňostrojem. „Už jsem na této akci dvakrát byl, letos jdu tedy potřetí. Přišel jsem s manželkou a synem, domů si koupíme hrneček, my je sbíráme. Ony jsou ty šálky velmi pěkné, je vidět, že jde o ruční práci,“ pochválil kalíšky Bohdan Pokorný ze Stříbra. „Je tu mnoho známých, popřejeme si do nového roku, nejvíce zdraví,“ dodal.
S rodinou přišla i Markéta Kunstová. „Náš dvouletý Matýsek uvidí první ohňostroj, je dobře, že je takto odpoledne. Já asi dva roky na této akci nebyla, naposledy, když bylo náměstí v rekonstrukci a punč se prodával u kina. Jako akce je to fajn, lidé si tu popřejí, potkají se a děti mohou vidět ohňostroj, který by asi jinak ani neviděly,“ řekla mladá maminka.

a12 a13 a14
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA