DEVÁŤÁKY DO DALŠÍHO ŽIVOTA VYPROVODIL I STAROSTA

29 června, 2019|Posted in: Obecné

Černošínský úřad se stal dějištěm rozloučení deváťáků se základní školou. Kromě třídní učitelky Elišky Melicherové se se žáky loučila i ředitelka Naďa Pézlová a za město také starosta Miroslav Plincelner. „Čekají vás velké chvíle, dobré i ty špatné. Záleží na vás, jak dokážete se svým životem naložit,“ řekl mimo jiné mladým lidem starosta a všem předal dárek jako památku na školní roky v lavicích.
Vyznamenání si z devítky na další školu si odnáší Tereza Tancošová, která i četla závěrečnou řeč všem přítomným. „Moje kroky teď směřují nejdříve na letní brigádu a potom na SOŠ ve Stříbře na obor přírodovědné lyceum. Vždycky mě moc bavil přírodopis a podobné učivo. Pokud by se mi to povedlo, ráda bych pokračovala dále až k možnosti pracovat v lékárně,“ uvedla nadějná studentka.
Třídní Eliška Melicherová bude na své žáky jistě vzpomínat. „Na každou třídu si občas vzpomenu. Tato byla hodně snaživá, samozřejmě byly vidět úspěchy, i ty neúspěchy. Ale věřím, že se jim v životě bude dařit,“ řekla učitelka.
Profesionální snímky si zakoupíte ve Fotoexpresu Trávníčková na parkovišti pod stříbrskou poliklinikou.
MarS
.