Erdogan Atalay v Plzeňském kraji

5 listopadu, 2022|Posted in: Dolníci, Obecné

Erdogan Atalay se společně s dcerou účastnil v pátek 4.11. 2022 slavnostního zahájení festivalu, kde se setkali se Semirovým dabérem Bohdanem Tůmou, s jehož rukou převzal festivalové ocenění.

V sobotu 5. 11. se nejprve od 12:30 zúčastní setkání se svými fanoušky na Kolonádě v Klatovech, kde se neuskuteční klasická autogramiáda, ale budete mít jedinečnou možnost se „Semira“ zeptat na pár otázek.

Zároveň v závěru vylosuje tazatele těchto otázek, kteří získají zdarma podepsané podpisové karty.

Po obědě od 14:30 bude následovat krátká autogramiáda s fanoušky v Přešticích v restauraci Crossroad. Vstup na autogramiádu je zpoplatněn částkou 100,- Kč.

Největší setkání s fanoušky se odehraje od 15:30 v Návštěvnickém centru areálu Plzeňského Prazdroje, kde na vás čeká další zajímavý doprovodný program. I zde nebude chybět jeho dabér Bohdan Tůma. Vstup na autogramiádu je zpoplatněn částkou 100,- Kč. Doprovodný program je zdarma.

Poslední setkání před odjezdem zpět do Německa se uskuteční v neděli 6.11. od 10:00 v domažlickém Pivovaru. Bude to poslední možnost, jak v rámci festivalu získat autogram „Semira“ a jeho dcery Pauletty. Vstup na autogramiádu je zpoplatněn taktéž částkou 100,- Kč.

BĚHEM VŠECH OFICIÁLNÍCH SETKÁNÍ, KTERÉ SE USKUTEČNÍ ZA PŘÍSNÝCH BEZPEČNOSTNÍCH OPATŘENÍ, BUDE K DISPOZICI MERCH – LIMITOVANÁ EDICE TRIČEK S ERDOGANEM ATALAYEM NEBO BUTTONY.

PLATBA JE MOŽNÁ POUZE V HOTOVOSTI.

Věříme, že jsme vás těmito informacemi potěšili a těšíme se, že společně přivítáme „Semira“ s nadšením a respektem.

 

https://www.juniorfest.cz/cs/festival/novinky/kde-mzete-behem-juniorfestu-potkat-semira-z-kobry-11/0/1479