MAXA ZAZPÍVÁ PREMIÉROVĚ DVĚ NOVÉ PÍSNĚ V ČERNOŠÍNSKÉM SÁLE

Říjen 13, 2017|Posted in: Obecné, PRO ŽENY

Černošín – V pátek 20. října přijede do černošínského kulturního sálu zazpívat zpěvák Martin Maxa. Tachovský region prý dobře zná a má tam už mnoho přátel. Dokonce slíbil i autogramiádu a fotografování. A ochotně si našel i čas na pár otázek.
Znáte Černošín?
V Černošíně budu sice hrát poprvé, ale věřím, že v hledišti spatřím i známé tváře. Mám totiž na Tachovsku spoustu přátel a tenhle kraj mi tím pádem velmi přirostl k srdci.
Jaké písně tam posluchači uslyší?
Na tomto koncertě zazní výběr písniček ze všech mých šesti alb, které jsem doposud vydal. Posluchači se ovšem dočkají nejen těch nejznámějších skladeb, ale i těch, které v médiích nikdy nezazněly a přesto jsou mému srdci velmi blízké. Byl bych moc rád, kdybychom společně prožili krásný večer, během něhož si tak trochu popovídáme, zazpíváme a možná taky nostalgicky zavzpomínáme. A právě tyhle komornější písničky by mohly takovou atmosféru dodat.
Čeká je i nějaká novinka? 
Ano, mám připraveny i dvě zcela prémiové skladby, které v Černošíně zazní úplně poprvé.
Proslýchá se, že byste v tamním muzeu mohl v létě vystavit o své obrazy, zvažujete to opravdu?
Je tomu skutečně tak, je to v jednání. Bylo by opravdu milé, kdyby se tahle myšlenka nakonec zrealizovala. Už jenom proto, že kromě jedné výjimky jsem doposud své obrazy vystavoval výhradně v zahraničí. A pokud se tato v podstatě premiérová záležitost odehraje právě v Černošíně, budu moc rád. Tenhle kraj je mi opravdu velmi blízký.
 Na co se vždy při vystoupení nejvíce těšíte?
Jak to jen říct. Těším se na ten okamžik, kdy mezi pódiem a hledištěm přeskočí taková ta nenápadná jiskra. Kdy zkrátka v přítmí sálu vzklíčí myšlenka, že jsme si tak trochu podobní a přestože  jsme za sebou kdysi vláčeli kačera každý na jiné ulici, prožívali jsme nakonec v životě stejné příběhy, stejná přátelství, zklamání i lásky.
Koncert se koná 20. října od 19 hodin v sále Motorestu Vlčák. Vstupenky na koncert jsou ještě ke koupi v černošínském muzeu, na MKS ve Stříbře, anebo lze dovézt po domluvě na tel: 606 370 225.
MarS
male0 male1 male2 male3 male4 male6