TEEPEE SE VRACÍ V ROZŠÍŘENÉ SESTAVĚ

Březen 29, 2018|Posted in: Obecné

Teepee se vrací v rozšířené sestavě a s novým singlem

Indie folkový projekt teepee Terezy Lavičkové a Miroslava Patočky se po půlroční pauze vrací na klubovou scénu v rozšířené sestavě o bubeníka Martina. V rámci svého prvního evropského turné zahrají i ve Stříbře společně s kapelou Those Goddamn Hippies, jejíž frontman Tom Marsh produkoval aktuální singl teepee Running Around.

Po vydání EP Mirrors (2017) a debutového alba Albatross (2016) se teepee vrací s novým materiálem, obohacení o nové příběhy a zvuková spektra. Za téměř tři roky existence si kapela teepee získala oblibu fanoušků i hudebních kritiků a jejich hudbu zařadila do svého vysílání například pražská rádia Expres FM, Radio 1 či slovenské Radio FM. Kapela také vydatně koncertovala po celé ČR a předskakovala známějším jménům jako Oh Wonder, Emma Smetana či Republic of Two. Nyní se premiérově představí i na zahraničních koncertech.

Those Goddamn Hippies jsou sólovým projektem anglického muzikanta a producenta Toma Marshe, který se usadil v rakouské Vídni. Spojuje jemnou elektroniku s kytarovými riffy, které tvoří nezapomenutelnou náladu.

„Kromě vystupování pro zcela nové publikum v zahraničních městech se velice těším na představení nových skladeb a aranží těch doposud známých domácímu publiku. Věřím, že pro nás toto turné bude dalším důležitým krokem vpřed a že své fanoušky příjemně překvapíme,“ uvádí zpěvák kapely M. Patočka.

Koncert se bude konat v sobotu 31. března 2018 od 20:00 v prostorách Cocktail baru Beseda v Tylově ulici ve Stříbře. Akce se uskuteční ve spolupráci s městem Stříbrem, pod záštitou místostarosty Martina Záhoře. Jako hosté vystoupí již zmiňovaná rakouská kapela Those Goddamn Hippies.

Vstupné je dobrovolné.