TIP na výlet – Konstantinovy Lázně

30 května, 2023|Posted in: Články, Obecné, Ostatní

 Další stavební úpravy začaly v Konstantinových Lázních. Ve východní části obce vzniká nová obytná zóna, obec tam proto právě začíná budovat infrastrukturu. „Právě je tam dost rozkopáno, děláme tam vodovod a kanalizaci. Nový kabát dostane také náš obecní úřad, protože právě ten sídlí v jediné památkově chráněné budově obce kousek od dominanty obce, od kostela Panny Marie Lurdské,“ vysvětluje Karel Týzl, starosta Konstantinových Lázní.
Konstantinovy Lázně mají nejen léčivé prameny, ale samozřejmě také krásnou přírodu nejen v obci, ale i širokém okolí. “ U nás se za zázraky můžete vydat všemi směry, ale první kroky by měly směřovat k Panence Marii ve skále. Pak je také krásná stezka kolem Hradišťského vrchu, na Bezdružicko, k Ovčímu vrchu či ke hradům Švamberk a Gutštejn. Cyklisté jistě ocení pěkné cyklotrasy, těch tu máme také hodně a dokonce jsou tu i pěkná místa ke koupání, například nedaleký zatopený lom,“ dodal starosta.
Před pár dny začala lázeňská sezóna a jako každý rok, je kulturní kalendář v Konstantinových Lázních nabitý, stačí sledovat obecní webové stránky www.konst-lazne.cz
*
*

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Leave a Reply